neljapäev, 1. september 2016

Kõik lapsed huviringidesse!!!!!

Kuna sellest sügisest hakkan Tartu Loodusmajas läbi viima sellist huviringi nagu LOODUS JA LOOVUS, siis mõtlesin, et teen ka blogis sellele väikest reklaami. Äkki on mõnel lugejal just sellises vanuses lapsi, keda ringi saata. Pildile klõpsates suunatakse teid Tartu Loodusmaja lehele, kus on nii selle kui ka muude ringide kohta rohkem infot.

http://www.tartuloodusmaja.ee/ET/loodusmaja/

Lisaks eelmainitud looduse ja loovuse ringile, mis on mõeldud alates 4.klassist õpilastele, viin läbi ka väiksemate laste loodusringe nimega LOODUSESÕBRAD, kuhu ootan 1.-3.klassi õpilasi looduse salapäraseid maailmasid avastama. Nendes ringide toimetusi olen eelmine õppeaasta põgusalt juba blogis kajastanud, aga kes tahab täpsemalt veel üle vaadata, siis loodusesõprade mõned tegevused ja toimetused leiad siit.
Kui kellelgi tekib huvi ning tahab mind nö lives näha või on tekkinud mõned küsimused seoses huviringidega, siis olete oodatud juba homme, 2.septembril loodusmaja avaaktusele kell 16:00 aadressil Lille 10.

Avaaktusel külvame rukist, avame tarkusenädalal maalitud kividest kivimandala istutame kuuse ja peame piknikut. Seega üks tore reedene perega veetmise õhtu enne töist kooliaasta algust.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar